ورود کاربر

ورود

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *


با توجه به گزارش منتشر شده توسط آزمایشگاه GFI، در سال 2013 تعدادی آسیب پذیری پرخطر در بسیاری از برنامه های كاربردی محبوب و سیستم عامل ها كشف شده است.

با توجه به مستندات پایگاه داده آسیب پذیری جهانی (NVD)، محققان دریافتند كه در سال 2013 در هر روز 13 آسیب پذیری جدید گزارش كشف شده است و در مجموع 4794 آسیب پذیری امنیتی در این سال گزارش شده است كه در پنج سال اخیر بی سابقه بوده است. یك سوم از این آسیب پذیری ها در رده امنیتی "پرخطر" قرار گرفته است.

در میان تولیدكنندگان شركت اوراكل با 514 آسیب پذیری امنیتی گزارش شده در صدر قرار دارد كه 193 آسیب پذیری تنها مربوط به جاوا می شود و بیش از 100 آسیب پذیری در رده امنیتی "پرخطر" قرار داشته است. پس از آن شركت سیسكو با 373 رخنه امنیتی در رده دوم قرار گرفت و شركت مایكروسافت با 344 آسیب پذیری رده سوم را كسب كرد.

اما در بین مرورگرها، بیشترین آسیب پذیری در IE گزارش شده است و گوگل كروم در رده سوم قرار گرفته است. در این میان موزیلا فایرفاكس عملكرد بهتری داشت و در این مرورگر 149 آسیب پذیری گزارش شد و در مقایسه با IE و گوگل كروم در جایگاه بالاتری قرار گرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

مرکز تخصصی دیتاسنتر و شبکه ایران

این صفحه را در گوگل محبوب کنید

درباره انجمن دیتاسنتر ایران

انحمن دیتاسنتر ایران یک مرجع تخصصی برای بحث و تبادل نظر کارشناسان متخصص در زمینه طراحی مراکز داده و شبکه و قواعد امنیتی می باشد.

راه های ارتباط با انجمن

آدرس ایمیل انجمن : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


آدرس سایت : www.datacenterdesign.ir